Tselluloositehase vastased meelevaldused Tartus ja Tabiveres

Kalale!, 25. juuli 2018

Aitäh neile, kes tulid kodust välja, tegid häält ja andsid allkirja ning panid oma käe teise eestlase pihku, et moodustada inimkett!

Lisaks rahvale oli meeleavalduse päeval Tartu ka paate täis. Fotod: Kalale!

Rikkus on oluline ja tähtis faktor, rikkaks saadakse tänu arukale tegutsemisele ja eesti rahvas juba on rikas! On rikas tänu sellele, et kunagine ajude väljavool on peatunud ja jutud meie ilusast pealinnast Tallinnast on jõudnud nii kaugele, et sellest on saamas uus Silicon Valley. Soodne juriidiline pinnas, maailma mõistes mõistlikud kinnisvara hinnad, keskaegne ja nüüdisaegne arhitektuur ning sellest vaid tunnikese kaugusel asuv metsik loodus – need on tingimused, mis siia uusi noori ja arukaid inimesi üle maailma kokku toovad. Rikkus on tänapäeva mõistes ka meid ümbritsev puhas elukeskkond. Rikkus on ka tarkus, sest me oskame õppida teiste vigadest. Meil on juba kõik hästi ja me ei vaja keskkonda reostavaid tehaseid. Meie maal on juba hea elada, sest riiki on juhtinud targad inimesed ja nad on oma rahvast kuulda võtnud ja õnneks võtsid ka seekord.

Las olla ikka nii, et tossavate korstende asemel näeme linnulennult vaadates rohkem rohelust ja suuri tugevaid mastimände!

Lehvisid sinimustvalged lipud.
Ka Tabiveres oldi tselluloosi tehase rajamise vastu.
Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?